Programma conferentie en bezoeken 2019

Hieronder vindt u het programma.

Voor meer informatie over de themagroepen (voor deelnemers 2-daagse conferentie), workshops op woensdagmiddag (voor deelnemers die alleen voor de studiereis hebben ingeschreven) en voor de schoolbezoeken en presentaties van bedrijven op de BETT (voor alle deelnemers) kunt u doorklikken op de linkjes rechts op deze pagina.

Op de doorlink "Formulier voorkeuren 2019" vindt u het formulier om uw voorkeuren op te geven.

Dinsdag 22 januari 2019 

voor deelnemers 2-daagse conferentie (in het hotel)

12.00 - 12.45 uur  Welkom en kennismakingslunch
12.45 - 13.30 uur  Start conferentie
13.30 - 14.30 uur  Keynotespreker Jan Rotmans
14.30 - 16.45 uur  Werksessies in themagroepen
   Dhr. Rotmans loopt bij alle groepen binnen
16.45 - 17.15 uur  Plenaire terugkoppeling vanuit de groepen en afsluiting
18.30 uur  Verzamelen in de lobby voor vertrek naar restaurant
19.00 uur  Borrel en diner (buiten het hotel)

 

Woensdag 23 januari 2019 

voor deelnemers 2-daagse conferentie (in het hotel)

tot 09.00 uur  Ontbijten
09.00 - 10.00 uur  Keynotes van themagroep sprekers in eigen groep
10.00 - 12.30 uur  Werksessies in themagroepen
   Sprekers themagroepen bezoeken de andere groepen
12.30 - 13.15 uur  Lunch
13.15 - 15.00 uur  Werksessies in themagroepen
15.15 - 16.00 uur  Plenaire presentaties van alle themagroepen
16.00 - 16.30 uur  Koffie/thee pauze
16.30 - 17.30 uur  Keynote Jim Stolze
18.30 - 19.15 uur  Borrel
19.15 uur  Diner

 

voor deelnemers aan alleen de Studiereis (in het hotel - aantal workshops elders)

11.00 - 12.00 uur  Presentatie Co-think project
12.00 - 12.45 uur  Lunch
12.45 - 16.00 uur  Workshops in en buiten het hotel (incl. reistijd)
16.00 - 16.30 uur  Koffie/thee pauze
16.30 - 17.30 uur  Keynote Jim Stolze
18.30 - 19.15 uur  Borrel
19.15 uur  Diner

 

Alleen de deelnemers aan de studiereis kunnen voor de woensdagmiddag een keuze maken voor de workshops. U volgt deze middag 1 workshop en kunt 2 voorkeuren opgeven.

 

Donderdag 24 en vrijdag 25 januari 2019

Donderdag staan de schoolbezoeken op het programma voor alle deelnemers aan ITEM. Ook op vrijdagochtend mogen wij nog een paar scholen bezoeken.

U vertrekt vroeg in de ochtend met een groepsbegeleider naar de scholen. Omdat veel scholen aangeven alleen in de ochtend bezoek te willen ontvangen kunt u eventueel in de middag naar het London Connected Learning Centre of naar de BETT.

U heeft de keuze uit onderstaande bezoeken:

 

Donderdag 24 januari 2019

  • Greenford High School + London CLC of BETT
  • Ellen Wilkinson School for Girls + London CLC of BETT
  • Hitherfield Primary School + London CLC of BETT
  • Hill Mead Primary School + London CLC of BETT 
  • Cranmer Primary School + London CLC of BETT
  • Heber Primary School + London CLC of BETT
  • Eastfield Primary School (hele dag of met nntb school)
  • Streatham Wells Primary School + Telferscot Primary School
  • London Fields Primary School + Brook House Primary School
  • Oakington Manor Primary School - hele dag
  • Columbia Primary School - hele dag
  • BETT - hele dag
  • Presentatie Prowise op de BETT (14 tot 15 uur)

 

Vrijdag 25 januari 2019

  • Hill Mead Primary School + BETT (of terug naar hotel)
  • Streatham Wells Primary School + BETT (of terug naar hotel)
  • Telferscot Primary School + BETT (of terug naar hotel)
  • Dunraven School PO+VO + BETT (of terug naar hotel)
  • BETT - hele dag
  • Presentatie Prowise op de BETT (12 tot 14 uur incl. lunch)
  • Presentatie Google op de BETT (13 tot 14 uur)

Alle deelnemers kunnen in het formulier voor de schoolbezoeken 3 voorkeuren aangegeven voor donderdag en 2 voor vrijdag. U kunt nog apart aangeven of u een presentatie wil bezoeken van Prowise en/of Google.